0212 412 7 777
Ekspres Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

WhatsApp : 0531 682 60 91

WhatsApp : 0531 682 60 91

ÜCRETSİZ HESAP AÇILIŞI

RİSK ALMADAN DENEME HESABINI KULLANABİLİRSİNİZ

Hakkımızda

Hakkımızda

Ekspres Yatırım Menkul Değerler A.Ş.

Ekspres Yatırım Menkul Değerler A.Ş., bireysel ve kurumsal yatırımcıların finansal ihtiyaçlarına dünya standartlarında hizmet kalitesiyle çözüm üretmek amacıyla kurulmuştur. Şirket, geniş yetkili aracı kurum olarak 2016 yılının Mayıs ayında faaliyete geçmiştir.

Ekspres Yatırım, foreks, hisse senedi, vadeli işlem, opsiyon, sabit getirili menkul kıymet ve yatırım fonu alım-satımı konusunda bireysel ve kurumsal yatırımcılara hizmet vermektedir. Ayrıca, şirketler için tahvil-bono ihraçları ve halka arzlar başta olmak üzere çeşitli kurumsal finansman çözümleri üretmektedir.

Ekspres Yatırım, yatırımcılarına gelişmiş teknolojik altyapısıyla tüm finansal piyasalarda hızlı, kesintisiz ve güvenilir bir şekilde işlem yapma imkânı sunmaktadır. Yatırımcılar, hem finansal piyasalara, hem hesap durumlarına anlık olarak mobil veya işlem platformları üzerinden güvenli bir şekilde erişebilmektedir.

Para ve sermaye piyasalarında tecrübeli çalışanlarımızın finansal piyasalarda doğru bilgiyi doğru zamanda yatırımcılara ulaştırmasının yanı sıra piyasalardaki gelişmeler, teknik ve temel analiz destekli raporlarımız, gün boyunca anlık olarak yatırımcılarla paylaşılmaktadır. Profesyonel kadromuz, yatırımcılarımızın profillerine uygun tavsiyeleri kişiye özel olarak sunmaktadır.

Ekspres Yatırım, tamamı Net Holding’e ait olan, güçlü sermaye yapısı, bilgi birikimi, gelişmiş teknolojik altyapısı ve yatırımcıyı merkezine alan hizmet anlayışıyla finansal piyasalarda en iyi hizmeti sunan uluslararası bir kurum olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.


Ortaklık Yapısı

Ödenmiş Sermaye: 30.000.000,00 TRY

PAY TUTAR
NET Holding A.Ş. 100% 30.000.000,00 TRY
Toplam 100% 30.000.000,00 TRY